Bizi arayın Telefon : 0312 472 13 23 | 0533 332 16 02

Otel Televizyonu

Konaklama ve Sağlık Hizmeti

Otelcilik ve sağlık sektörü için LG TV, Pro:Centric adı verilen üstün bir yönetim çözümüne sahiptir. Pro:Centric, işletmeniz için yüksek hizmet düzeyi sağlamada başarı getirir.

TV’ler, otel odalarına adım atan misafirler için ilk izlenim itibariyle önemli bir rol oynamaktadır. Otel yöneticileri, otelde kaldıkları süre boyunca misafirlere keyifli ve bilgilendirici içerik hizmetleri sunmak için sürekli çaba sarf etmektedirler. LG Pro:Centric Hotel TV ve Signage Çözümleri ile otel yöneticileri, özelleştirilmiş misafir ağırlama içeriklerini basit ve kolay bir şekilde oluşturabilirler.


1.Misafir odası

2.Otel Barı

Misafirlerin eğlenmeleri için misafir odalarında kurulur.

 

Keyifli TV eğlencesi ve ticari mesajlar için barda kurulur.


3.Otel Lobisi  4.Yönetici Salonu

Otel bilgileri için resepsiyon masasına veya lobideki danışmada kurulur.


Size Ultra HD çözünürlük sunan ve lüks bir salonda sıcak ve kaliteli bir atmosfer sunan ultra geniş ekran.


1. Pro:Centric
webOS Ticari TV


LG Pro:Centric SMART, ortaklarımızın premium otel hizmetleri    sunmak için IP tabanlı programlarla Otel TV'lerini optimize edebilecekleri  webOS Ticari TV kullanıcı arayüzü ve özelleştirilebilir araçlar sunmaktadır.

Soft AP

Soft AP yazılımla etkinleştirilen Erişim Noktası anlamına gelir. Bu "sanal" Wi-Fi özelliği, bir kablosuz erişim noktası oluşturmak için cihaz üzerinde çalışan yazılımlar tarafından yürütülür. LG Commercial Smart TV, misafirlerin Soft AP açıkken TV ve kendi cihazları arasında güvenli içerik paylaşımını sağlar.


Sinema Ekranı Tasarımı

Ekran, neredeyse fark edilmeyen ultra ince bir çerçeve üzerinde kenardan kenara kesintisiz bir cam paneldir. Şık, zarif ve neredeyse sınırsız tasarımı en zarif stil algısına bile hitap etmektedir. Misafirleriniz açıkken çarpıcı resimleri sevecekler ve kapalıyken görünüşüne hayret edecekler.


2. Pro:Centric Uygulama

Geliştirilmiş Müşteri Deneyimi

Müşterinin oda deneyimini iyileştiren ve müşterileriniz için çeşitli pratik özellikler sağlayan Pro:Centric® Applications(PCA) ile sayfayı kişiselleştirin

 

Kişiselleştirilmiş Sayfalar

Mülk Yönetim Sistemi ile bağlantı kurduğunda, misafirin adı, Otomatik Dil Ayarı ve Faturalandırma bilgileri ile birlikte misafirin adına bir Karşılama Sayfası sunar.

Çeşitli Ek Özellikler

PCA, bir Uyandırma ayarı, Hava Durumu Bilgileri, Harita Hizmeti ve seçebileceğiniz daha birçok işlev aracılığıyla misafirlerin rahatlığını sağlar.

Kolay İçerik Oluşturma ve Yönetme

Pro:Centric® oteliniz için özelleştirebileceğiniz, maksimum 8 otel kanalına kadar kendi içeriğinizi oluşturmanıza ve yönetmenize izin verir. Otel Servisiniz için kolayca özelleştirilebilen bir çözüm sunar.

Özelleştirilebilir Sayfalar

Web tabanlı düzenleme aracı ile 40 sayfalık reklam panolarıyla 8 bölüm oluşturulabilir.

Otel Kanalı Kuyruğa Alma

Maksimum 8 otel kanalının işletimi çeşitli bilgiler ve ek hizmetler sunabilir.


MyPro:Centric®

MyPro:Centric® benzersiz ve farklı konaklama hizmetleri için esneklik sağlayan Java ve Flash gibi çeşitli yazılım geliştirme kitleri temelinde ortaklarımızın kendi içeriklerini oluşturmalarını sağlar.


3. SuperSign TV

Kolay Bağlanabilirlik

Yerleşik SoC (Yonga Üzerinde Sistem) ve Wi-Fi dongle desteği ile kurulum basitleştirilmiştir. Harici medya yürütücü ve Ethernet/RS232C kabloları ortadan kaldırarak toplam sahip olma maliyeti (TCO) düşürülebilir.

Yük Devretme

USB yük devretme işlevi hiçbir giriş sinyali bulunmadığında içeriğin ölü noktalar olmadan görüntülenmesini sağlar. Maksimum 10MB boyutlu, JPG formatındaki dosyaları destekler.


İçerik Yönetimi

SuperSign Solution dijital ortam düzenleme, programlama, dağıtım ve yönetim becerileri sağlamak için SuperSign Lite, W ve C yazılımlarını içerir. SuperSign W'yi bir sunucuya kurarak, 1000'e kadar TV'yi yönetebilirsiniz.


4. Commercial lite

Konaklama Çözümü

Karşılama Videosu/Ekranı

One Channel Map


Çeşitli video formatları* ve farklı yeteneğiyle Commercial Lite TV’ler otel odalarında misafirlere özel karşılama mesajlarına izin verir. 
* mp4, avi, mov, tp, wma, ts vb.


One Channel Map özelliği kullanıcıların birden fazla yayın sinyalinden istedikleri kanalları düzenlemelerine ve listelemesine olanak tanır.


Remote Jack Pack

Remote Jack Pack'in tak ve çalıştır işlevi kullanıcıların misafir odasındaki konaklama TV’sinde kendi medyalarını sorunsuz bir şekilde görüntülemelerini sağlar.

Basit ve Etkili Bakım


Otel Modu

Kanal seçimlerinden ses ayarlarına kadar, Otel Moduyla tüm odalardaki TV ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Ses seviyesini sınırlayın veya varsayılan ayarlara sıfırlayın.Tüm kontrol sizde.


USB Kopyalama

Tüm Commercial TV'leri şaşırtıcı bir hız ve kolaylıkla kopyalayın. USB Kopyalama özelliği, her bir TV'yi ayarlamak zorunda kalmadan USB bellek kullanarak tüm TV ayarlarını kopyalayın.

Kilit Modu

Kilit Modu uyumlu olmayan içerikle harici giriş sinyallerini engeller. Çeşitli tesisler veya kamusal alanlarda TV'lerin yanlış kullanımını önlemeye yarayan faydalı bir özelliktir.

Otomatik Tanılama

Servis mühendislerinin TV'deki teknik sorunları bir USB bellek aracılığıyla hızlı bir şekilde tanımalarına olanak tanır. TV, karşılaşılan teknik sorunları kaydeder ve USB aygıtına aktarır.

 

Temel Tabela Özellikleri

USB Otomatik Oynatma

LG Commercial TV'ler harici belleklerdeki yürütülebilir içeriği tanır ve bunları otomatik olarak ve tekrarlayarak yürütür.


Harici Hoparlör Çıkışı

Harici hoparlör çıkışı özelliği kullanıcıların harici hoparlörden banyo, bar, hatta salon gibi ayrı bir yerde keyfini çıkarmalarını sağlar.

Konuk Bağlantısı

Konuklar MHL (Mobile High-Definition Link) ile kendi mobil cihazlarındaki, tabletlerindeki ve diğer taşınabilir cihazlarındaki içeriklerini TV ekranlarında izleyebilirler.

 

LG otel tv, LG otel televizyonu, LG hotel tv, LG hotel televizyonu, LG hotels tv, otel televizyonu, Ankara LG, LG Ankara, Ankara' da Otel TV, Ankara' da Otel Televizyonu, LG profesyonel display, LG endüstriyel display, LG profesyonel monitör, LG Endüstriyel monitör, LG Ankara Distribitörü, LG Ankara Dağıtıcısı, LG Digital Signage, Ankara Digital Signage, Ankara Endüstriyel Monitör, Ankara Profesyonel Monitör, LG 75 inç monitör, LG 4K monitör, LG ultra HD monitör, Ankara LG Signage,